5 neděl v džungli před tabulí

džungleLetní prázdniny jsou ještě daleko, ale možná už spřádáte prázdninové plány, připravujete rodinnou dovolenou nebo sníte o dalekých cestách za dobrodružstvím…

Než se o slovo přihlásí letní pohodička, mám pro vás TIP na pořádný výlet.

Co byste říkali nabídce vydat se hned TEĎ na expedici do džungle před tabulí?

Poslechněte si příběh o expedici, na kterou se vypravila mladá slečna učitelka. Začtěte se do vyprávění o cestě, která se protáhla na pěknou řádku let. Vydejte se na cestu, na níž je stále co objevovat.

Po dlouhých přípravách v posluchárně a po nocích strávených nad odbornými knihami se nezkušená učitelka vydala na nebezpečnou cestu do nepoznaných končin džungle před tabulí. Byla odrazována, upozorňována na smrtelná nebezpečí a náročnost cesty. Přesto se na expedici vypravila.

Vybavena teoretickými poznatky o nevyzpytatelných tvorech, kteří číhají na každé kroku, a o nečekaných událostech, na které se nedá připravit, a nedocenění odvážných dobrodruhů se vypravila neprošlapanou cestou s nečitelnou mapou v ruce.

Každou noc se dívala na překrásné hvězdnaté nebe a snažila se z oblohy vyčíst, kudy se nazítří vydat. Často svou pozornost upínala na cestopisné příručky a obracela se pro radu na zkušenější cestovatele. Doporučení získala mnoho, některé jí udrželi na prošlápnuté stezce, jiné ji zavedly na kraj propasti. Nejvíce ji utužovaly vlastní nezdary a pády.

Nakonec po letech v džungli našla pevnou půdu pod nohama, naučila se v prostředí orientovat a bezpečně pohybovat. Zjistila jak se spřátelit s domorodými obyvateli, naučila se mluvit jejich řečí a džungle se stala jejím domovem.

Dodnes provází odvážné cestovatele, kteří nechtějí jen prosvištět krajinou po vymýcené cestě, ale chtějí zkoumat taje a krásy dobrodružné cesty, rozvíjet sami sebe a hledat nové možnosti. Podává pomocnou ruku a ukazuje nejen jak v džungli přežít, ale jak si cestu také užívat a bezpečně jí procházet až k vytyčeným cílům.

Možná teď nemáte chuť trávit na expedici tolik času.

Dlouhodobá cesta se ale může podstatně zkrátit…

Třeba na 5 týdnů :-).

04

Vydáme se společně na expedici a…

01

04j7Naše expedice startuje 3. dubna 2017 a potrvá 5 týdnů.

Více informací, ukázky a odpovědi na otázky najdete ZDE >>.

komenský

Oslavte svůj svátek už dnes a využijte jedinečné možnosti získat vstup do kurzu za výhodnější cenu.

05

 

Nina Suchomelová

Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou e-booku pro pedagogy 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.
Nina je učitelkou na základní škole, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímá se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.
Její příběh si můžete přečíst zde >>

Komentáře