Neochuďte se o adventní kalendář

2Koupili jste dětem čokoládové adventní kalendáře? Připravili jim pytlíčky plné dobrot, drobných překvapení či příjemných úkolů?

A CO VY? Sbíhají se vám sliny nad sladkostmi, které nejsou pro vás? Chtěli byste také zažívat příjemné očekávání a těšit se z překvapení, které pro vás nachystal někdo jiný?

Ač už nejsme děti, proč se alespoň někdy nefalšovaně radovat z dárečků a tajemné atmosféry. A od toho je tu doba adventní i vánoční svátky.

Říkáte si, že čokoládu či jiné sladkosti si můžete koupit a drobné blbůstky nepotřebujete a ani by vás nepotěšily?

Přesto bych vám chtěla to letošní očekávání vánočních svátků zpříjemnit a o drobná překvapení vás neochudit.

Chystám pro vás adventní kalendář se soutěží

to-se-mi-libi2Na facebookové stránce Na kafíčko o přestávce se každý prosincový den až do Štědrého dne objeví kousek adventního kalendáře v podobě části obrázku a k tomu navíc myšlenky, která vás potěší, pobaví, inspiruje či povede k zamyšlení.

Aby vám nic neuteklo, doporučuji si zajistit zobrazování adventních příspěvků kliknutím na tlačítko „Tohle se mi líbí”.

untitled-designA co ta soutěž? 

První, kdo si poskládá části skládanky tvořící podobu adventního kalendáře a napíše do komentáře, co je na něm zobrazeno, získá dárek – vánoční omalovánky. S nimi můžete i v době adventu relaxovat :-).

Zastavte se na chvíli, uvařte si lahodný čaj, voňavou kávu či svařené víno  na zahřátí a relaxujte. Aspoň 15 minut denně. Uvidíte, jak vám taková malá přestávka zpříjemní den, doplní energii a dobrou náladu.

Přeji krásné adventní dny a myslete také na sebe :-).

Tagy:

Nina Suchomelová

Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou e-booku pro pedagogy 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.
Nina je učitelkou na základní škole, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímá se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.
Její příběh si můžete přečíst zde >>

Komentáře