Toužíte být tím fantastickým učitelem, který dokáže žáky vnitřně MOTIVOVAT, NADCHNOUT je pro výuku

a efektivně s nimi KOMUNIKOVAT?

Chcete už jednou provždy skoncovat s kázeňskými problémy a být svým žákům prima parťákem?

 

 

Možná už jste z toho všeho trochu unavení a otrávení. Žáci berou školu jen jako nutné zlo, nemají chuť spolupracovat, často se chovají neurvale a drze. Možná už jste veškeré pokusy o dobré vztahy vzdali a smířili jste se s tím, že jiné to prostě nebude. Marnost nad marnost.

Ale víte co? Neházejte ještě flintu do žita. Něco tu pro vás mám.

Jmenuji se Nina Suchomelová a díky své desetileté praxi s výukou na střední škole jsem odhalila opravdu fungující principy a efektivní komunikační postupy, které posilují partnerský vztah se žáky a jejich motivaci k učení. To mi neuvěřitelně usnadnilo práci a přineslo namísto frustrace a vyčerpání radost z učitelského povolání a pohodu ve třídě.

Dokážete si představit, jak je to úžasné nemuset složitě řešit každý kázeňský problém, dohadovat se s žáky o každou maličkost, násilně přesvědčovat, manipulovat nebo prosazovat vůli silou?

Často kolem sebe vidím vystresované a vyždímané kolegy učitele, kterým se přes všechnu snahu a dobrou vůli nedaří navázat s žáky partnerský vztah. A tak jsem se rozhodla sdílet svoje poznání a zkušenosti s vámi všemi, kteří také toužíte po tom, umět žáky motivovat, nadchnout a dokázat s nimi efektivně komunikovat.

Nebojte se, rozhodně to zvládnete i VY,

stačí jen poznat a uplatnit 3 ZÁKLADNÍ PRINCIPY.

A nezáleží, zda učíte předškolní děti, žáky základní školy, studenty středních či vysokých škol.

Principy fungují všude stejně.

Představuji vám  jedinečnou příručku pro učitele, díky které se stanou nekonečné dohady a kázeňské problémy ve třídě minulostí.

 3 kroky

ke zkrocení džungle před tabulí

 

 

Co se díky e-booku naučíte?

  • Odhalíte tajemství 3 nejdůležitějších principů ke zkrocení džungle před tabulí.
  • Zjistíte, jak žáky nadchnout a spolehlivě motivovat.
  • Ovládnete zásady efektivní komunikace.
  • Vytvoříte si se žáky partnerský vztah.

Také jste byli na začátku studia plní nadšení, elánu a odhodlání učit jinak? Čekali jste, že se na fakultě dozvíte, JAK VLASTNĚ UČIT? Jak komunikovat se žáky, motivovat je k učení, jak řešit problémy, jak připravit zajímavou hodinu, kdy žáci jen nesedí v lavicích a nebiflují fakta…

S diplomem v kapse mi došla tvrdá realita. Musím se to naučit SAMA!

Potýkala jsem se s nejrůznějšími problémy, které na učitele ve školách číhají. Byla jsem z toho unavená, rozčarovaná a otrávená. Až jsem si jednoho dne řekla, že jestli nemám dopadnout jako ta známá učitelka ze Svěrákovy Obecné školy, je potřeba s tím něco udělat!

A začala jsem hezky zostra – u sebe sama! Začala jsem studovat odbornou literaturu, absolvovala řadu seminářů a přednášek, přemýšlela, vytvářela a testovala nejrůznější postupy.

Díky tomu si teď i vy můžete osvojit základní dovednosti, jak pomocí

3 základních principů řešit všechny problémy, se kterými se každý den ve škole setkáváte.

Na co se můžete těšit?

PLÁNOVÁNÍ

Naplánujete výuku tak, aby žáky zaujala a zároveň splnila vaše výukové cíle.

VNĚJŠÍ MOTIVACE

Naučíte se, jak a čím nahradit systém trestů a odměn.

VNITŘNÍ MOTIVACE

Objevíte způsoby, jak podpořit vnitřní motivaci žáků k učení.

KOMUNIKACE

Zjistíte, co funguje a co ne, a začnete se žáky komunikovat efektivně.

PARTNERSTVÍ

Posílíte ve třídě pozitivní vztahy a stanete pro své žáky partnerem.

Co se ve vaší třídě změní?

PLÁNOVÁNÍ

Naplánujete výuku tak, aby žáky zaujala a zároveň splnila vaše výukové cíle.

VNĚJŠÍ MOTIVACE

Naučíte se, jak a čím nahradit systém trestů a odměn

VNITŘNÍ MOTIVACE

Objevíte způsoby, jak podpořit vnitřní motivaci žáků k učení.

KOMUNIKACE

Zjistíte, co funguje a co ne, a začnete se žáky komunikovat efektivně.

PARTNERSTVÍ

Posílíte ve třídě pozitivní vztahy a stanete pro své žáky partnerem.

 

 

A navrch přihodím ještě rychlou a účinnou 1. POMOC

Protože někdy prostě ať děláte, co děláte, situace se může vymknout z ruky. Osvojíte si jednoduché postupy, jak při takové vyhrocené situaci neztratit nervy a zachovat si chladnou hlavu.

 

 

Nebo se mrkněte na toto krátké video :-).

Cena e-booku je 490 Kč .

O kolik SNAZŠÍ by byly mé pedagogické začátky, kdybych věděla vše, co vím TEĎ.

A jsem moc ráda, že vy už tápat NEMUSÍTE! Nemusíte pročítat stohy odborných knih, absolvovat hodiny seminářů a přednášek a zkoušet, které principy fungují a které ne.

Díky e-booku 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí ušetříte:

  • Hromadu času, který byste jinak trávili buď dohady ve třídě, nebo studiem, vyhledáváním a vyhodnocováním materiálů o tom, jak se s žáky domluvit po dobrém.
  • Fůru nervů a s tím i vlastní zdraví.
  • Slušnou sumičku peněz, které byste jinak vynaložili za knihy, semináře a vzdělávací materiály.

Vše je připraveno tak, abyste se mohli okamžitě vydat na svou expedici do džungle před tabulí a abyste teorii snadno uvedli do své učitelské praxe. Nádech, výdech a – pojďte na to!

Chcete-li získat eBook pro školu či jinou organizaci, je třeba objednat MULTILICENCI.

 

Vydejte se na svoji expedici do džungle před tabulí!

 

 

Na cestu je třeba se řádně vybavit, proto nezůstaneme pouze u e-booku.

Dostanete navíc i tyto skvělé bonusy
v hodnotě 300 Kč ZDARMA:

Bonus č. 1 - PRACOVNÍ SEŠIT

v hodnotě 120 Kč

Pracovní sešit s mnoha PRAKTICKÝMI ÚLOHAMI, které vám pomohou přenést teorii do praxe. S jeho pomocí si krůček po krůčku vyřešíte všechny kázeňské problémy, které vás trápí.

Bonus získáváte ZDARMA.

 

 

Bonus č. 2 - TAHÁK pro učitele

v hodnotě 90 Kč

17 PŘEHLEDOVÝCH TABULEK, které teď můžete mít neustále na očích. Kdykoli si tak připomenete důležité informace z e-booku o tom, jak předcházet kázeňským problémům, případně ukázat cestu, jak z každé šlamastyky ven.

Schémata, tabulky, přehledy – vše připraveno pěkně pohromadě k vytištění.

Bonus získáváte ZDARMA.

 

 

Bonus č. 3 - DENÍK VYSTRESOVANÉ UČITELKY

v hodnotě 90 Kč

Nahlédněte do deníku začínající učitelky Niny. Dozvíte se, kterak si poradila s třídou paviánů, nalezeným tahákem, a dokonce i s tykajícím studentem.

Kromě zábavných historek z vyučování vás deník provede i pátráním po příčině problému a samozřejmě nechybí ani propojení se 3 kroky vedoucími k řešení situace.

Bonus získáváte ZDARMA.

Všechny bonusy dostanete spolu s e-bookem v elektronické podobě.

 

Co na e-book říkají jeho čtenáři?

Myslela jsem si, že se svou praxí a snahou vycházet se studenty jsem něco jako respektující učitel. Že vše, s čím ještě někdo přijde, bude ohraná deska a děsná nuda. Nemohla jsem se mýlit víc. Tento e-book je přehledný, živý, vtipný, psaný s láskyplným nadhledem. Na rozdíl od nejrůznějších příruček, skript a jiných publikací mě chytil od první stránky a pustil až na té poslední. A hlavně - donutil mě zamyslet se nad tím, jestli opravdu jsem respektující. Výsledek - ani ne, ale po přečtení 3 kroků ke zkrocení džungle už vím, jak na to! A doporučila bych jej všem, kteří kdy učili, učí a budou učit. Je totiž hezké mít ze studentů přátele.
Klaudie Fachinellistředoškolská učitelka
E-book "3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí" vidím jako srozumitelný a vtipný průvodce na cestě ke skvělému učiteli. Jsou tu krásně popsány milníky, přes které je potřeba jít. Po vysoké škole jsem vzhlížela ke kantorům, kterým to prostě nějak záhadně šlo. Uměli naučit a žáci je měli rádi. Pátrala jsem, jak to dělají a v drtivé většině jsem dospěla k tomu, co je ukotveno v tomto e-booku. E-book i s výborně doplňujícími bonusy, se stali vítanou a cennou inspirací pro moji kantorskou sebereflexi. Oceňuji vysokou míru srozumitelnosti, která umožňuje vše krásně nastavit pro jakoukoli věkovou skupinu žáků.
Světlana Dubnováučitelka na 1. stupni ZŠ
Wov, je to výborný! Nečekal jsem tak kvalitní materiál. Celý e-book má skvělou strukturu i grafiku, skvělý příběh psaný velmi poutavě a hlavně, je plný konkrétních situací, které lze uchopit a ihned aplikovat v praxi. Je za tím velký kus práce. Pokud bude mít čtenář tu vůli a odvahu, může první výsledky vidět už druhý den!
Josef Cvrčekfotograf, lektor a kouč
Při čtení e-booku 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí mě zaujalo, s jakou lehkostí, srozumitelností a vtipem autorka předkládá jednotlivé kroky vedoucí ke zlepšení vztahu a komunikace mezi učiteli a žáky. E-book splňuje to, co nabízí - je názorným průvodcem, kterým pomáhá pochopit, v čem selhávají jednotlivé běžně užívané metody a komunikační strategie, a snaží se nabídnout alternativní cestu partnerského přístupu ve vyučování. V závěru autorka inspiruje ke změně přemýšlení nad žáky a vyučováním vlastními příklady z praxe. 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí je rozhodně inspirativním čtením, které motivuje ke změně přístupu k žákům/třídě/vyučování a zároveň nabízí cestu, po níž se při takové změně dát.
Adéla Holmanovádětská psycholožka

 

 

Navíc ode mě získáváte 100% záruku spokojenosti!

Po přečtení e-booku budete vybaveni celou řadou nástrojů, které vám budou věrně sloužit nejen při komunikaci se žáky, ale i v mimoprofesním životě.

Společně dokážeme bojovat s nejožehavějšími kázeňskými problémy, ale také jim předcházet a vnést do vašich tříd pohodovější klima.

Pokud přesto zjistíte, že pro vás informace nejsou hodnotné a že je ve své učitelské profesi nevyužijete, napište mi, a já vám bez otázek vrátím cenu e-booku v plné výši zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Vydejte se se mnou na cestu ještě dnes. Nic neriskujete.

Klikněte na tlačítko Objednat e-book a pojďme zkrotit džungli před tabulí společně. Povedu vás a uvidíte, jak vás to bude bavit!

 

Přeji vám hodně radosti z učení a ty nejpohodovější žáky-parťáky.

- Nina Suchomelová