Chtěli byste být svým žákům tím nejlepším PARŤÁKEM?

Toužíte získat jejich důvěru a prožívat společný čas

ve třídě bez napětí, v pohodě a s radostí?

 

Znáte to určitě nejlíp sami:

Zkoušíte to po dobrém, po zlém.

Když nastavíte kamarádskou tvář, jen toho zneužívají. Když vykopete válečnou sekeru, rázem se ocitáte v nezáviděníhodném oslabení. Dáte jim svobodu, nevědí, co s ní. Utáhnete šrouby, a nejvíc zdeptaní jste nakonec stejně vy sami.

Možná už jste to dokonce skoro vzdali, protože na tu bandu zdivočelých paviánů prostě nic nefunguje. A to jste o pozitivním přístupu k žákům přečetli už kdeco a možná byli i na nějakém tom semináři. Ale ten váš výkvět je zřejmě něco extra speciál. Máte je rádi, ale večer už doma nezvládáte nic, než jen odevzdaně zírat do zdi.

Hodilo by se vám, kdyby vás někdo vzal kolem ramen (nebo klidně i za ručičku), a ukázal vám:

konkrétní cestu,

konkrétní přístupy

konkrétní komunikační strategie

jak se lidsky a po dobrém dorozumět právě s těmi vašimi unikátními experty?

Jmenuji se Nina Suchomelová a díky své desetileté praxi s výukou na střední i základní škole jsem odhalila opravdu fungující principy a efektivní komunikační postupy, které posilují partnerský vztah se žáky a jejich motivaci k učení.

To mi neuvěřitelně usnadnilo práci a přineslo namísto frustrace a vyčerpání radost z učitelského povolání a pohodu ve třídě.

Postupně tak z mého učitelského života zmizelo každodenní řešení kázeňských problémů, odpadly nekonečné dohady o každou maličkost a nějaké násilné přesvědčování nebo dokonce manipulace se staly minulostí.

A pro vás mám teď jednu báječnou zprávu:

Pokud chcete, naučím to i vás.

Neustále kolem sebe vidím vystresované a vyždímané kolegy učitele, kterým se přes všechnu snahu a dobrou vůli nedaří navázat s žáky pozitivní vztah. Já už teď ale vím, jak žáky motivovat, nadchnout a dokázat s nimi efektivně komunikovat, a rozhodla jsem se to všechno sdílet i s vámi.

Připravila jsem pro vás online kurz s názvem

 

 

5 neděl

v džungli před tabulí

 • přístup do členské sekce (pouze pro účastníky kurzu),
 • 5 týdnů intenzivní společné práce a podpory,
 • 5 lekcí o 5 částech,
 • motivační e-maily,
 • osobní pomoc a podpora autorky kurzu a ostatních účastníků.

Proč právě online kurz?

Je to podobné, jako byste navštěvovali nějaký klasický prezenční kurz.

Online kurz má ovšem tu výhodu, že si můžete jednotlivé lekce procházet v klidu doma, na chalupě nebo třeba o polední přestávce (klidně i u oběda na mobilu).

Jedná se o promakaný systém textů, videí, audionahrávek a pracovních listů, ke kterým dostanete přístup prostřednictvím členské sekce na mém webu.

 

 

Online kurz získal akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Co vás v kurzu čeká?

Odhodláte se

vydat na skutečnou expedici do džungle před tabulí.

Vyhradíte si

asi 20–60 minut denně (o víkendech máte volno :-))

Splníte

úkoly z pracovních listů.

Vyzkoušíte

nové postupy ve školní praxi.

Můžete diskutovat a sdílet

zkušenosti s ostatními členy kurzu v uzavřené skupině na Facebooku.

Získáte

osvědčení o absolvování kurzu.

 

 

Co vám účast v kurzu přinese do vašeho kantorského života?

 • Z divoké tropické džungle se stane poklidný remízek středního pásma.
 • Vaše jinak nezkrotná zvěř se promění v mírumilovný spolupracující kolektiv.
 • Vaši svěřenci pochopí a uvěří, že to s nimi opravdu myslíte dobře.
 • Začnou vás přirozeně respektovat a naučí se s vámi komunikovat na úrovni Homo sapiens sapiens.
 • Zmizí zbytečné stresy a napětí a ve třídě se rozhostí pokoj, klid a radostné spolubytí.

Ale pojďme se na to podívat blíž a podrobněji:

Zajímá vás, jak to v členské sekci vypadá?

Pojďte nakouknout!

Pro zvětšení stačí kliknout na obrázek.

Jak to bude přesně probíhat?

 • Každé pondělí odstartujeme novou lekci.
 • Každý pracovní den ráno vám pošlu e-mail s odkazem na konkrétní lekci, která se pro vás otevírá.
 • V jednotlivých lekcích naleznete texty, videa, pracovní listy, workshopy a minutové úkoly.
 • Teorii budete rovnou převádět do praxe s pomocí pracovních listů a audio workshopů.
 • Na práci si vyčleníte 20 – 60 minut denně.
 • Zadané úkoly bude potřeba začít plnit prakticky ve třídě.
 • Po zdolání jednotlivých krůčků si odškrtnete splnění úkolu v celkovém přehledu. Tak můžete krásně sledovat, jak se vaše cesta blíží k vysněnému cíli.
 • Po splnění podmínek získáte OSVĚDČENÍ o úspěšném absolvování vzdělávací akce.

Kdy to všechno vypukne?

Poslední společná expedice proběhla v dubnu, podzimní kurz odstartuje na podzim 2021.

Standardní doba trvání kurzu je 5 týdnů.

Přístup ke kurzu ale není časově omezen, takže můžete postupovat zcela libovolně vlastním tempem – jak se vám to hodí. Vůbec nevadí, když některý den vynecháte a přesunete na jindy, nebo budete pracovat jen o víkendu, anebo se do studia pustíte třeba až za pár týdnů.

 

Tak. A teď kolik to všechno stojí:

Cena celého online kurzu včetně bonusů je 1 200 Kč.

 

Přijde vám to hodně? Nebo možná i málo?

Záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na to podíváte. Dobře vím, co pro někoho s učitelským platem znamená 1 200 Kč. Možná se teď sami sebe ptáte, jestli vám to za to stojí…

 

Zamyslete se nad tím takhle:

 • Ušetříte hromadu času, protože kdybyste si chtěli všechny tyto informace dohledat online, zřejmě by vám na to nestačily ani celé letní prázdniny.
 • Stejně by se vám to nejspíš nepovedlo, protože tyto principy jsem objevovala pěknou řádku let a sestavila jsem z nich tento unikátní vzdělávací kurz.
 • Ušetříte si spoustu dalších selhání a pádů (máte to ještě vůbec zapotřebí? :-)).
 • Zachováte zdravé nervy a zdravý rozum (nebo alespoň jejich zbytky).
 • Naleznete ztracenou pohodu a vnitřní klid.

Sami si rozhodněte, zda to všechno stojí za 1 200 Kč.

Navíc ode mě dostáváte 14denní garanci spokojenosti. To znamená, že pokud po vstupu do kurzu zjistíte, že jste šlápli vedle, a informace v něm obsažené vám ve vaší učitelské kariéře nebudou k ničemu, napište mi. Vrátím vám peníze za kurz v plné výši zpět.

 

 

 

+

 BONUSY

Celý kurz tedy obsahuje:

 • 5 lekcí, každá má 5 částí,
 • 22 pracovních listů,
 • 20 audio workshopů,
 • 9 videí – a budou přibývat,
 • osobní podpora autorky – každodenní motivační „pošťouchnutí“, zpětná vazba k minutovým úkolům, odpovědi na zvídavé otázky,
 • osvědčení o úspěšném absolvování vzdělávací akce,
 • 3 hodnotné bonusy.

BONUS č. 1 - Pracovní sešit

Vytištěné a připravené pracovní listy pro vaši expedici vám přinese před začátkem kurzu pošťák až ke dveřím.

 

 

BONUS č. 2 - Zápisník z vaší expedice

Stručný a přehledný harmonogram celého kurzu vám umožní sledovat pokroky na vaší cestě.

 

 

BONUS č. 3 - Osobní mentorská podpora

Podpora mentorky formou e-mailové, nebo Skype komunikace, která vám pomůže nasměrovat vaše kroky, nabídne vnější nezávislý pohled na řešené téma, nebo podpoří vaše záměry.

Přečtěte si, co o online kurzu říkají účastníci:

Když mi přišla do cesty nabídka on-line kurzu od Niny Suchomelové, neváhala jsem. Proč? Od prvopočátku sleduji Niny blog, kde sdílí hodnotné tipy ze svého života. S důvěrou jsem tak vstoupila do kurzu, od kterého jsem očekávala, že mi pomůže s nastavením respektující komunikace v prostředí, kde to bylo potřeba. Zjistila jsem, že díky promyšlené posloupnosti jednotlivých témat, vlastně jen stačilo mluvit o tom, co právě v kurzu probíráme a přidávat do vzniklých diskuzí různé příběhy z praxe. Bylo to najednou srozumitelné - jak se chovám a proč se tak chovám. Prošla jsem si dvakrát "živými" respektujícími kurzy a musím dodat, že u Niny v kurzu jsem zažila kvalitní inventuru svého respektujícího chování. Vzpomínám si na výrok jedné mé známé: "Já ty děti respektuji, ale ony mne ne." Toto mluví samo za sebe. Moje známá si respektování vysvětlovala velmi zvláštním způsobem. Její komunikace byla nerespektující a děti se od ní respektu nemohly naučit. Chcete se setkávat s respektujícím chováním kolem sebe? Chcete vědět jak jste na tom s respektem vy? Máte příležitost zažít kurz, který vám v tom pomůže. Přeji vám, at´ si ho užijete. Já to tak měla.
Světlana Dubnováučitelka 1. stupně ZŠ
Před rokem jsem začala řešit, že mě práce ve škole už nebaví a hrozně vysává. Váš kurz jsem ale našla v pravou dobu a jsem z něj nadšená. Musím říci, že je jiný než jsem očekávala, ale mnohem přínosnější. Očekávala jsem více informací - asi takovou nějakou „metodickou příručku.“ Celé to je hlavně o uvědomění si, což je super. Uvědomila jsem si, jak důležité je nastavení cílů hodiny a i celé výuky – co chci, aby děti uměly, proč, že po každé lekci je nutná reflexe, jak důležité je si některé postřehy zapsat a pak zpětně hodnotit. Kurz je sestaven a veden tak, že mě to nutí přemýšlet, třídit si myšlenky, dělat si názor, vzdělávat se… Přála bych si, abych něco podobného dokázala připravit i pro své žáky. Váš kurz mi neskutečně moc pomohl a asi to ve školství ještě nějakou dobu vydržím.:-)
Jana Karausováučitelka na 1. a 2. stupni ZŠ
Kurz naplnil mé očekávání. Po přečtení e-booku "3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí" jsem čekala na online průvodce, který brzy přišel. Kurz znovu rozšířil pohled na pedagogickou profesi a rozhodla jsem se více pátrat po základních pedagogicko-filozofických otázkách. Na přístupu k žákům a komunikaci stále pracuji, myslím si, že jde o nikdy nekončící proces. Kurz bych doporučila nejen učitelům, ale i rodičům, protože může pomoci pochopit důležitost nejen dobré komunikace při výchově dětí.
Renáta Trtíkováoptimistická středoškolská učitelka
Před kurzem jsem byla učitel/rodič kamarád. Teď se vyhýbám manipulaci něco za něco, rádoby legráckám a žertíkům, vynechávám i rozkazy. To vše jsem nahradila zájmem o žáka jako jednotlivce. Více se dívám do očí, více poslouchám, méně mluvím. Online kurz mi vyhovoval, jeho výhodou je pravidelnost a postup po malých krůčcích, které si člověk osvojí snáz. Byla to podpora a malé zamyšlení na každý den. Změnu vnímám hlavně v mých reakcích na stresové situace, mění se i vztah mezi mnou a dětmi. Mám pocit, že mají i větší zájem o učivo, které jim vykládám. A to jsem nečekala. Doporučuji všem, kdo to chce zkusit.
Zuzana Istenčinováučitelka na 1. stupni
Na stránky Niny Suchomelové jsem narazila úplnou „náhodou“, když jsem jako začínající učitelka brouzdala na Internetu a hledala rady a tipy od zkušenějších kolegů. Nejen, že jsem zde našla inspiraci pro samotnou výuku, ale změnil se i můj přístup k žákům. Přečetla jsem oba její e-booky (5 zaručených triků, které vaše učitelské nervy ocení a 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí) a zúčastnila jsem se i online kurzu. Výsledek byl parádní: ubylo konfliktů a nepříjemných výstupů se žáky, a naopak přibylo více pohody a vzájemného pochopení.
Helena Čukováučitelka na 2. stupni ŽŠ, www.helenacukova.cz

Tak pojďme na to, nemáte co ztratit.

Věřím, že nakonec si budete gratulovat a vaše džungle se pro vás stane oázou pohody a dobré nálady.

Vydejte se na 5 týdnů do džungle před tabulí.

Klikněte na tlačítko „vstoupit do kurzu“, a pak už jen stačí vyplnit a odeslat objednávku. A je to. Všechno ostatní už se ode mě dozvíte e-mailem.

 Rozhodnuto? Fandím vám – a budete si gratulovat.

Klikněte na tlačítko „vstoupit do kurzu“, a pak už jen stačí vyplnit a odeslat objednávku. A je to. Všechno ostatní už se ode mě dozvíte e-mailem.

Těšíte se? Já moc.

S láskou vaše

       - Nina Suchomelová

 

Možná se vám ještě honí hlavou:

 • Liší se nějak informace v e-booku „3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí“ a v online kurzu „5 neděl v džungli před tabulí“?

Základní myšlenky zůstávají stejné. V e-booku jsou stručně popsány základní informace, ovšem v kurzu je daleko více prostoru je rozvíjet a uvést do souvislostí, trénovat jednotlivé přístupy a komunikační strategie a uvádět je krok za krokem do praxe. V kurzu navíc získáte možnost sdílet a konzultovat své radosti i strasti s dalšími podobně naladěnými učiteli ve facebookové skupině plus moji osobní podporu ve formě individuální konzultace (e-mail, nebo Skype).

 • Co když už mám e-book zakoupený?

Výborně, máte v džungli náskok a řada nástrah vás už nepřekvapí. Přesto se v kurzu dozvíte další spoustu nových informací a načerpáte hromadu nové inspirace. Ale mám pro vás férovou nabídku: odečtu vám z ceny kurzu 20 % Kč. Přihlásit se tedy můžete jen za 960. Stačí mě kontaktovat na e-mailu nina@ninasuchomelova.cz.

 • Je online kurz určen jen pro učitele základních škol?

Kurz je určen pro učitele všech stupňů škol (od MŠ až po VŠ), vhodný je i pro pedagogické pracovníky mimoškolních zařízení (školní družiny, domy dětí a mládeže apod.).

 • Kdy bude kurz začínat?

Společný kurz bude probíhat opět na podzim. Svých 5 týdnů však můžete absolvovat kdykoli se vám to bude hodit. Cestu si dokonce můžete i vícekrát zopakovat.

 • Budu se moci k jednotlivým lekcím vracet i po skončení kurzu?

Ano, všechny lekce vám budou zpřístupněny na neomezenou dobu, můžete se k nim vracet kdykoli a třeba pořád dokolečka, jak je vaše ctěná libost. 🙂

 • Co když nebudu stíhat plnit všechny úkoly v zadaném čase?

Nevadí, můžete postupovat klidně pomaleji, přizpůsobit načasování lekcí vlastním potřebám, anebo si třeba nechat celý kurz až na letní prázdniny, kdy na to budete mít víc času a klidu.

 • Jak funguje členská sekce?

Po zaplacení kurzu získáte přístupové údaje a jedinečné heslo. Po jejich zadání na hlavní stránce se dostanete na přehlednou nástěnku, odkud už se pak snadno přesunete do jakékoli části kurzu, k jednotlivým lekcím, pracovním listům či bonusům.

 • Jak mohu získat osvědčení o absolvování kurzu?

Přesné podmínky pro získání osvědčení najdete zde >>.

 

Pokud vás napadají další otázky, nebo potřebujete s něčím poradit, pište mi na e-mail nina@ninasuchomelova.cz.

PŘIHLASTE SE DO KURZU PRÁVĚ TEĎ.