5 ZARUČENÝCH TRIKŮ,

které vaše učitelské nervy ocení

sipka-vlevo-cervena

Zadejte níže svůj e-mail a odhalte pedagogická TAJEMSTVÍ...

...jak vnést do třídy více POHODY.

Spolu s e-bookem získáte v budoucnu přístup i k dalším inspirativním informacím.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Nina Suchomelová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších novinek, které se budou týkat souvisejícího tématu.

 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 

Získejte ZDARMA e-book, který Vám usnadní komunikaci se žáky při vyučování.

Co říkají o e-booku jeho čtenáři?

Před čtením e-booku jsem si řekla - konečně :o) E-book je jednoduše a přehledně zpracovaný, obsahuje základní informace z oblasti pozitivní respektující komunikace. V učitelské praxi mi e-book rozhodně pomohl a pomáhá - chci tím říci, že nelze nové komunikační metody aplikovat hned na 100 %, všechny najednou a bez chyb u všech dětí a v každý jednotlivý den. Pro mě se jedná spíše o cestu a učení se každý den. Doporučila bych jej nejen učitelkám, ale i rodičům dětí.
Jana Novotnáučitelka v MŠ
E-book jsem si stáhla, jelikož jsem začínající učitelka na 1. stupni a každá rada mi pomáhá zvládnout obtížné začátky. Byla jsem příjemně překvapena, e-book je pěkně napsaný, srozumitelný, čtení bylo zábavné a užitečné. Vytiskla jsem si důležité informace a často si je připomínám, když sklouzávám tam, kam nemám. 🙂 Doporučila bych ho všem začátečníkům, protože tak si návyky zafixujete hned na začátku a získáte tak partnerský vztah se žáky, ale také zkušeným učitelkám, pro které bude e-book příjemným zpestřením, popř. srovnáním se svými "triky", které na děti fungují. 🙂
Jana Dojčarováučitelka na 1. stupni ZŠ
Do čtení jsem se vrhla s velkým očekáváním, které bylo naplněno. Je to dobrá pomůcka, která může v mnohém pomoci v učitelské praxi - pokud je tak skvěle připraven přehled pěti zásad, který stačí jen vytisknout, před každou hodinou na něho mrknout a snažit se postupně začleňovat jednotlivé zásady do praxe. Knihu bych určitě doporučila všem vyučujícím, ale i rodičům, seznámit by se s ní měli i budoucí učitelé, když přijdou vykonávat svou praxi.
Martina Malečkováučitelka na SŠ
Váš e-book je úplná pecka, zařiďte prosím na ministerstvu, ať ho povinně koupí všem učitelkám :-). Já pracuji s dospělými lidmi a vím jak je správná komunikace obrovsky důležitá a vybuduje krásný vztah, nebo dá tolik bloku do života. Hlavně u těch dětí to je základ, s jakým bloky vstoupí do života a bohužel hodně jich mají ze školy. Vytvořila jste neskutečný podklad, moc Vám fandím.
Jana Krepindlovápodnikatelka
Nejsem učitelka, ale chci poděkovat za Váš e-book zdarma - 5 zaručených triků. To, co děláte je naprosto úžasné a cením si Vaši tvorby, tohle lidem velice pomůže. Moc se mi líbí jasnost, s jakou to provádíte a zárověň s úctou k druhému člověku, ať už malému nebo velkému. Moc pěkné. Několikrát se k e-booku vrátím, abych si rady v něm procvičovala a naučila se je. Chtěla bych umět takhle mluvit s lidmi dospělými a nebo i malými, tak nyní budu trénovat. Takže děkuji ještě jednou, jste úžasná.
Hankaasistentka lidem s mentálním postižením
So záujmom som si prečítala Váš e-book a odvtedy si všímam "akou rečou" ľudia okolo mňa hovoria. Sama seba som pristihla viackrát pri tom, ako často používam slová s ne..... Po prečítaní Vášho e-booku si dávam oveľa viac pozor na to, ako a čo ľudom a hlavne svojim deťom hovorím. Uvidíme čo to prinesie ďalej. Ďakujem.
Adriana Šarudiová