Změna je život

Letošní rok se nese ve znamení změn. Sleduji to u sebe i ve svém nejbližší okolí. Stěhování, změna zaměstnání, rozchody i shledání. Kdyby mi někdo na Nový rok věštil takovou smršť, stěží bych mu věřila…

9. měsíc roku je tu a já se nestačím divit :-).

Čtyřlístek ke štěstí?

Nechci se rozepisovat o všem, co mě za poslední půlrok potkalo, kolik rozhodnutí padlo, ani důvody těchto změn. Obrázek někdy řekne více než stovka slov, takže jsem vzala papír, fix a pustila se do kreslení.

Z velkoměsta do menšího

Z paneláku do zahrady

Ze střední na základku

S dcerkou do první třídy

Není toho málo, co říkáte? Změny se řetězí, nová životní situace přináší řadu výzev a příležitostí na poli osobním i profesním. Ale o tom vám brzy napíši (teď jdu ještě vybalovat další krabici ;-). Co v ní asi bude?).

Přeji vám jen samé pozitivní změny, které vás v životě posunou žádoucím směrem :-).

Na závěr připojuji citát. Ten mě oslovil na semináři, ze kterého jsem se včera vrátila. Myslím, že tato myšlenka mě bude v novém školním roce provázet.

 

Tagy:
Nina Suchomelová
Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou e-booku pro pedagogy 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.
Nina je učitelkou na základní škole, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímá se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.
Její příběh si můžete přečíst zde >>