Praktický pomocník pro učitele

Se začátkem nového školního roku se poohlížím po novém diáři, který by splňoval mé osobní požadavky a provázel mě v rodinném i pracovním životě. Letos jsem měla vyřešeno překvapivě brzy. Chcete vědět, proč?

Na jaře jsem se dozvěděla o smělém plánu týmu Pedagogického diáře a s napětím čekala, až se na začátku srpna objeví nový pedagogický diář v tištěné podobě.

Nadchla mě představa diáře plného inspirace, který by mě provázel ve škole i doma, usnadnil mi organizaci práce i plánování a zahrnoval školní záznamy, zkrátka byl všestranný.

Diář, který baví

A je to tady, nový diář přibaluji do kabelky už měsíc a nejvíc se mi na něm líbí, že si ho mohu upravit podle svých potřeb, takže přeskládávám stránky, zvýrazňuji, dopisuji, kreslím, vybarvuji, lepím a vkládám… A hlavně mě TO BAVÍ :-).

Diář na míru

K diáři jsem si vytiskla i řadu praktických nezbytností jako jmenné seznamy a klasifikační archy. Vše je volně k dispozici na webových stránkách Pedagogického diáře. Přehlednost mi pomáhají udržet dělící stránky a samolepky.

Diář férový a lokání

V neposlední řadě mě zaujala také spolupráce autorů diáře s organizacemi, kterým moc fandím. Patří mezi ně Slušná firma, Člověk v tísni a české papírnictví Papelote.

Zalistujte v diáři >>.

Diář osobitý

Dokonce jsem svému novému diáři dala i jméno. Říkám mu Pepe :-). Asi se vloudila troška asociace s názvem papírnictví a zčásti zkratka pro Praktického Pomocníka (PP).

A jak se bude jmenovat ten váš?

Nina Suchomelová
Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou e-booku pro pedagogy 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.
Nina je učitelkou na základní škole, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímá se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.
Její příběh si můžete přečíst zde >>