Kilo sem, kilo tam…

O jakém kile je tu řeč? O pečení, dietách či bankovkách?

Možná už u vás v kuchyni voní vánoční cukroví… Snad vás při jeho přípravě napadá, že byste neměli oblizovat tolik krému… A možná počítáte, kolik stokorun jste dnes utratili za vánoční dárky…

Ale o tom nechci dnes psát. Dlouho jsem přemýšlela, jak odměnit přízeň čtenářů tohoto blogu a jaký dáreček pro ně připravit.

A nakonec jsem se rozhodla napsat tento příspěvek,

proto směle ČTĚTE DÁL :-).

Mám pro vás 2 dárečky…

paperbacklandscape_800x525Jako poděkování za vaši podporu jsem sestavila inspirační eBook z myšlenek Jana Amose Komenského. Věřím, že vám zpříjemní chvíle u voňavé kávy či čaje. Stáhnout si ho můžete kliknutím na tento odkaz či obrázek.

 

ebookDruhým dárkem je zmiňované KILO neboli 100 Kč. Tolik totiž ušetříte při koupi eBooku “3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí” až dokonce prosince.sipka-vpravo-cervena

Navíc k němu do středeční půlnoci můžete získat Pracovní list i Tahák pro učitele v tištěné podobě.

napište ježíškovi

… a spoustu vánoční inspirace

Věřím, že se vám bude hodit při plánování posledních vyučovacích hodin tohoto roku a že načerpáte zajímavé náměty pro pohodovější adventní čas.Vánoce(2)

 

Užijte si pohodové Vánoce provoněné oblíbeným cukrovím :-).

A nový rok ať je plný příznivých změn a milých setkání.

Tagy:
Nina Suchomelová
Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou e-booku pro pedagogy 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.
Nina je učitelkou na základní škole, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímá se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.
Její příběh si můžete přečíst zde >>